Medlemsavtale med Flügger Farve

Skrevet av:
Styret
Publisert:
06.04.2022

20% Rabatt hos Flügger Farve Kristiansund, for våre medlemmer.

IL Nordlandet har blitt med i Flügger Farve sitt andelsprogram. Dette gjør at våre medlemmer har mulighet til å handle på Flügger Farve Kristiansund med 20% rabatt. Fordelen med dette er at ILN vil få utbetalt 5% av alt våre medlemmer har handlet for hos Flügger i løpet av året. Rabatten kan ikke kombineres med andre tilbud eller rabatter.

Sende epost til medlem@nordlandet.no for å få bekreftelse på at du/dere er medlem, evt vis frem betalt medlemsskap i Spond profilen din.

Flügger tilbyr et bredt sortiment innen dekorativ maling, trebeskyttelse, sparkelmasse, tapet og malerverktøy i god malermesterkvalitet.

Hoved​samarbeidspartner

Samarbeidspartnere